• Krav-maga Jablonec nad Nisou

  krav maga Chlumec nad Cidlinou

  Krav Maga Chlumec nad Cidlinou je jedním z několika desítek klubů v České republice, kde se vyučuje sebeobranný systém Krav Maga v rámci české sekce KMG. Náš klub působí v Chlumci nad Cidlinou a v Novém Bydžově. Pro své studenty pořádáme pravidelné tréninky, kurzy, tématické semináře. Kurzy navštěvují dospělí bez ohledu na věk i děti.

  KRAv Maga Global

  Krav Maga Global je největší a nejprofesionálnější organizace zabývající se systémem Krav Maga na světě. V současné době má pobočky ve více než 60 zemích světa, mezi něž od roku 2007 patří i Česká republika. Krav Maga Global ČR je organizace s více než desetiletou praxí v oblasti osobní bezpečnosti a primární prevence. V rámci České republiky nabízí kurzy a semináře pro širokou veřejnost, ozbrojené složky, státní a soukromý sektor.
   

   
   
   

  Současnost

  Perex Civilní forma systému Krav Maga je přizpůsobena tomu, aby ji byli schopni trénovat a také samozřejmě použít obyčejní lidé různých fyzických dispozic, jakéhokoliv věku, mladí i staří, muži i ženy.

  Oproti ostatním formám KM se civilní verze zaměřuje především na případy neozbrojené obrany proti několika útočníkům včetně případů, kdy jsou útočníci ozbrojeni noži, pistolemi či dalšími zbraněmi. Neméně důležitými tématy, kterým civilní verze KM věnuje pozornost, jsou: jak se zachovat ve stresových situacích, jak správně využít řízenou agresivitu a umět improvizovat ve vypjatých situacích.

  Zde máte možnost vložit další text. Chcete-li vytvořit hlavní nadpis s podtržítkem, použijte styl "KMG title".